Membrii Consiliului de Administraţie
anul școlar 2017 - 2018

Membrii  
1
Preşedinte, Director Gheorghe Ioana
2
Director adjunct Ruba Daniela  Nicoleta
3
Cadru didactic Barboni Rodica
4
Cadru didactic Pădurețu Simona Brîndușa
5
Președintele Consiliului General al Municipiului București  
6
Reprezentant al  Consiliului General al Municipiului București Ilie Silviu
7
Reprezentant al  Consiliului General al Municipiului București

Enache Amedeea Viorica

German Cornelia Florina (cf. adresei PMB nr.1011/13.04.2018)

8
Reprezentant al Comitetului de părinţi Oprea Iancu
9
Reprezentant al Comitetului de părinţi Draghici Maria
Secretar Voicu Nela
Observatori  
1
Reprezentant S.I.S.P.C. afiliat la  F.S.E.  „Spiru Haret” Oroviceanu Arina
2
Reprezentant S.I.S.I. afiliat la F.S.E. „Spiru Haret” Mușat Valeriu
3
Reprezentant F.S.L.I. Popa Dana Maria


Personal didactic - anul școlar 2017 - 2018

Nr.
NUMELE  ŞI  PRENUMELE
FUNCTIA

GRAD DIDACTIC

1
BARBONI C. RODICA
PROF.TITULAR
I
2
BARBU N. TEODORA
PROF.SUPLINITOR
DEB.
3
CATRINA DOINA MARIA
PROF.  PENSIONAR
I
4
CHILIMENT I. VALERICA
PROF. ASOCIAT
I
5
CHIREA N. IULIA
PROF. TITULAR
I
6
CONSTANTIN I. MARIAN CĂTĂLIN
PROF.SUPLINITOR
DEF.
7
CONSTANTINESCU M. IOANA
PROF. TITULAR
I
8
COSTEA C. PETRISOR
PROF.SUPLINITOR
DEF
9
COZMA ADRIAN ROMEO
PROF.TITULAR
I
10
DUMITRU GH. ELENA
INSTITUTOR
I
11
DURBACA GH. NUTA
PROF.  PENSIONAR
DEF.
12
GALAN G. LAURA ANGELA
PROF.SUPLINITOR
II
13
GHEORGHE G. GEORGETA
PROF. TITULAR
I
14
GHEORGHE M. IOANA
DIRECTOR
I
15
GHETU T. MARIANA
PROF.TITULAR
I
16
GOANTA  I. MARINELA
PROF. SUPLINITOR
DEB.
17
IDELIU M.  ALEXANDRU
PROF. TITULAR
I
18
IONITA P.  NEGUTA
PROF. TITULAR
I
19
IRIMIA A. EUGEN
PROF. TITULAR
I
20
LUDU C. CONSTANTIN
PROF. TITULAR
I
21
NICOLESCU ST. ANAMARIA CARMEN
PROF. TITULAR
I
22
NICULAE V. MARIANA
PROF. TITULAR
I
23
OROVICEANU I. ARINA
PROF. TITULAR
DEF.
24
PADURETU C. SIMONA BRÎNDUȘA
PROF. TITULAR
I
25
PANCU R. FLORICA
PROF.  PENSIONAR
I
26
PETRE GH. MARIETA
PROF.  PENSIONAR
I
27
PĂTRĂŞCUŢĂ S. GENICA
PROF. SUPLINITOR
I
28
POPA  O. R. DANA MARIA
PROF. TITULAR
I
29
RAFIRA V. DANIELA
PROF. ASOCIAT
II
30
RADU A. GEANINA
PROF. SUPLINITOR
DEF.
31
RUBA  I. DANIELA NICOLETA
DIRECTOR ADJ.
I
32
SAMOILĂ I. NICULINA GEORGETA
PROF. PENSIONAR
I
33
SOLOMIE V. IONEL
PROF. SUPLINITOR
DEF.
34
STAMATE G. IULIANA
PROF. TITULAR 
I
35
STANCU CORNELIA
PROF. PENSIONAR
I
36
SZABO A.F. RODICA DOMNICA
PROF. TITULAR 
I
37
TEODORESCU I. DIANA
PROF. TITULAR
I
38
TIMOFTE GH. MARIANA
PROF. TITULAR
I
39
TODICA P. CRISTINA
PROF. TITULAR
II
40
TODUT I. GHEORGHE
PROF. TITULAR
I
41
VOICU I. NELA
PROF. TITULAR
I
42
VOINEA C. ELENA
PROF. TITULAR
I


Personal didactic auxiliar - anul școlar 2017 - 2018

Nr.
NUMELE ȘI PRENUMELE
FUNCTIA
TREAPTA /
GRAD /
STUDII
1
ANDRIAN D. F.  INA MIRUNA
CONTABIL SEF
I /S
2
BOGACIU I. IULIA
PEDAGOG
II /S
3
BUDULACU V. VIOREL
SECRETAR SEF
I/S
4
BURCIU N. VIRGINIA
ANALIST PROGRAMATOR
I /A/ S
5
CATARGIU A. TATIANA
SECRETAR
I /S
6
CIUFU C. ANISOARA
ADM. FINANCIAR
I/ S
7
CRISTESCU P. GABRIELA
PEDAGOG
I/ A/ M
8
DIRINA N. ALICE MIHAELA GENOVEVA
MEDIC MEDICINA DENTARA
MED. PRIM
9
DRONCIUC C.MIRELA
PEDAGOG
I/ A/ M
10
ENE A.NICOLETA
PEDAGOG
II /S
11
ICHIM GH. ROXANA NICOLETA
MEDIC PRIMAR
MED. PRIM.
12
ILASCU V.GRATIELA BEATRICE
MEDIC PRIMAR
MED. PRIM.
13
MANAILA D.NEAGU
PEDAGOG
I/ A/ M
14
MARIN V. MIHAIL
ADM.PATRIMONIU
TR./ I/ M
15
MUŞAT V. VALERIU 
PEDAGOG
16
NECSOIU GH. MIRELA
ADM. FINANCIAR
III /S
17
OANCEA GH. CORINA
PEDAGOG
II/ S
18
PAUN M.ILEANA
PEDAGOG
II /S
19
RADICA N.ILEANA
PEDAGOG
I /A/ M
20
RUSIE C.RADU GABRIEL
ANALIST PROGRAMATOR
21
SCARLAT GH.IOANA MONICA
ASISTENT MEDICAL
I A
22
SEMENIUC N.CRISTINA
ASISTENT SOCIAL
II /S
23
SÂRBU GH. DANA
PEDAGOG
24
STATE GH.DANIELA MARIANA
PEDAGOG
II /S

 

Personal nedidactic - anul școlar 2017 - 2018

Nr.
NUMELE ȘI PRENUMELE
FUNCTIA
1
ANGHEL C. MARIA
INGRIJITOR
2
DINU A. CAMELIA MARIANA
MUNCITOR NECALIFICAT
3
DINU I. GEORGE
MUNCITOR CALIFICAT
4
IONASCU E.  CRISTINA STEFANIA
INGRIJITOR
5
IOVANESCU V.  FLORIN
MUNCITOR CALIFICAT
6
MARIN S.  FLORIN
MUNCITOR CALIFICAT
7
MARIN  R. NEACSA
MUNCITOR CALIFICAT
8
MARINESCU I. VALENTINA
INGRIJITOR
9
OLEACU C.  DUMITRU DANIEL
MUNCITOR CALIFICAT
10
STAN GH.  MARIA
MAGAZINER
11
STAN I.  VASILE
MUNCITOR CALIFICAT